خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

جستجوی فرش براساس رنگ

درباره کاشانه فرش

مجموعه بزرگ فرش کاشانه با چندین سال سابقه در زمینه فروش فرش کاشان و تولید سالانه 1000000 متر مربع از بهترین و باکیفیت ترین محصولات فرش ماشینی کاشان در سال 1389 اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین به منظور خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان کرده است تا دسترسی هم میهنان عزیز را به فرش کاشان آسان سازد تا خریداران فرش ماشینی در کوتاه ترین زمان به تمامی طرح فرش های ماشینی کاشان دسترسی پیدا کرده و آن را مستقیم از کارخانه و به قیمت تولیدی خریداری کنند.

گروه صنایع نساجی کاشان با نام تجاری فرش کاشانه به عنوان اولین و بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، با به کارگیری روش هایی نوین و آسان تر کردن خرید فرش کاشان همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود بوده و توانسته تا دسترسی به فرش کاشان را برای عموم مردم آسان سازد.

مشتریان عزیز می توانند با خرید فرش ماشینی از این مجموعه اختلاف قیمت 20 تا 30% فرش را تجربه کننده چرا که تمامی فرش های داخل سایت مستقیم از درب کارخانه فرش کاشان و بدون واسطه به دست مشتری خواهد رسید . به منظور پی بردن به درستی این مطلب قیمت و مشخصات فرش دلخواه خود را با فروشگاه های اطراف شهر خود مقایسه کنید.

نـظـرات کاربران
دیگر مقالات کاربردی
•  بهترین کیفیت فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشانه
•  خرید حضوری فرش از کارخانه
•  راهنمای ثبت سفارش فرش
•  پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه