خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

جستجوی فرش براساس رنگ

بهترین کیفیت فرش

تمامی محصولات داخل وب سایت رسمی فرش کاشانه اعم از : فرش ماشینی ، فرش های مدرن و فانتزی ، گلیم فرش های ماشینی ، تابلو فرش ماشینی و ... دارای درجه کیفی s1 بوده و بافته شده توسط بهترین الیاف ( درالون آلمان ) و بروزترین دستگاه های فرش ماشینی ( schonher HCIx2  ، HCPx2 )  می باشد.
با توجه به آنکه در تولید محصولات فرش کاشانه از مرغوب ترین الیاف استفاده شده است ، تمامی فرش ها دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران ، و گواهینامه هایی چون : استاندارد اروپا CE و ISO10002 و ISO90001 می باشد . علاوه بر آن منسوجات داخل سایت دارای گارانتی اصالت و ضمانتنامه 36 ماهه الی 10 ساله بوده که پس از ارسال فرش به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.
همچنین مجموعه فرش کاشانه با همکاری شرکت ها و کارخانجاتی همچون : فرش عالی مقام ، فرش شاد نقش ، فرش شاهرخ ، فرش زمرد ، فرش شاهکار صفویه ، عقیق ، ابریشم جاوید ، امپراطور و ... که از بزرگ ترین تولید کنندگان فرش ماشینی و همچنین برند های معتبر فرش محسوب می شوند سعی بر آن داشته تا برترین کیفیت و برند های فرش ماشینی کاشان را به هم همیهنان عزیز به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمت تولیدی ارائه نماید.
محصول خریداری شده توسط این وب سایت همراه با گارانتی بوده و دارای 14 روز ضمانت عودت در صورت بروز هرگونه مشکل می باشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09132636895 تماس حاصل فرمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مقالات کاربردی
•  حریم خصوصی مشتریان کاشانه فرش
•  سفارش فرش در ابعاد دلخواه
•  درباره کاشانه فرش
•  بهترین قیمت فرش
•  خرید حضوری فرش از کارخانه
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه