خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

جستجوی فرش براساس رنگ

نقش الیاف در تعیین قیمت فرش

میزان تاثیر گذاری نخ فرش بر روی قیمت فرش ماشینی

فرش ماشینی به عنوان یک کالای اساسی برای هر خانه جزء مهم ترین اساسیه منزل می باشد که با توجه به نیاز هر فرد به شکل های مختلفی در طرح ها و جنس های مختلف بافته شده و عرضه بازار می گردد . در این قسمت به برسی و تاثیر گذاری جنس فرش در قیمت فرش ماشینی می پردازیم.

فرش موجود در بازار اعم از فانتزی ، گلیم فرش ها و فرش های ماشینی 700 ، 1000 و 1200 شانه هر کدام از نخ های مختلفی بافته می شود برای مثال فرش های فانتزی معمولا از نخ پلی استر هستند و قیمت پایین تری نسبت به فرش های ماشینی 700 و ... دارند . اما از نخ پلی استر نیز در فرش ماشینی استفاده می شود.

در قیمت گذاری فرش ماشینی به ترتیب جنس نخ خاب ، وزن فرش ، دستگاه بافت و تعداد رنگ به کار رفته تاثیر بسزایی دارند اما نوع نخ به کار رفته در فرش ماشینی بیش از 70% تعیین کننده قیمت فرش ماشینی است چراکه کیفیت و درجه بندی فرش به جنس نخ خاب بستگی دارد از این رو نخ اکریلیک هیت ست شده در بالاترین طبقه بندی قرار می گیرد . چرا که اکریلیک از ویژگی های برجسته تری نسبت به دیگر الیاف اعم از : ضد حساسیت و بدون پرز بودن ، ثبات رنگی بالا ، مقاومت بسیار بالا در برابر گرما و فشار و سایش و همچنین نرمی و لطافت بالا برخوردار است.

در بین الیاف کاربردی در فرش ماشینی ( بی سی اف ، ورجین ، پلی استر و اکریلیک ) اکریلیک هیت ست شده با توجه به موراد بالا ، از قیمت بیشتری نیز برخوردار بوده و اگر قیمت فرش های ماشینی را باهم مقایسه کنیم می بینیم که فرش صد درصد اکریلیک با اختلاف زیادی از دیگر فرش های ماشینی قیمت بیشتری نیز دارد . البته منظور از 100% اکریلیک آن است که در یک فرش 10 رنگ واقعی ، هر ده نوع از رنگ از جنس اکریلیک بوده اما برخی کارخانجات از بین این 10 نخ استفاده شده در فرش 2 الی 3 نوع نخ آن را از جنسی غیر از اکریلیک استفاده می کنند و با قیمت پایین تری به نام فرش ارزان ، فرش تخفیفی یا فرش زیر قیمت به مشتریان خود عرضه می کنند ، پس در هنگام خرید فرش به این نکته توجه داشته باشید.

همانطور که گفته شد وزن فرش ماشینی نیز در قیمت فرش نقش به سزایی دارد ، بدیعی است که هرچه فرش سنگین تر باشد مقدار نخ بیشتری در آن استفاده شده است که معمولا وزن فرش های ماشینی بین 36 تا 40 کیلو گرم می باشد.

 

چند نکته مهم 

• خوب است قبل از آنکه به خرید فرش بپردازیم به خوبی قیمت انواع فرش ماشینی فروشگاه ها و نمایشگاه های مختلف را برسی کنیم.

فرش ماشینی اکریلیک مانند سایر کالا های دیگر رنج قیمت تعیین شده ای دارد که می توانید قیمت روز فرش ماشینی کاشان را در انواع مختلف در قسمت لیست قیمت وب سایت فرش کاشانه مشاهده کنید ، در نتیجه اگر با قیمتی پایین تر از قیمت های ذکر شده مواجه شدید کیفیت و جنس فرش را مورد برسی قرار دهید.

• اگر قصد خرید فرش ماشینی را دارید حتما به سراغ برند های مطرح در صنعت فرش ماشینی بروید چرا که این برند ها اعم از فرش شاهرخ ، عالی مقام ، شاهکار صفویه ، شاهکار مشهد و ... با تولید محصولاتی مرغوب و باکیفیت توانسته اند محبوبیتی را در بین مشتریان خود کسب کنند و رضایت آنها را جلب کنند.

شما عزیزان می توانید با ورود به صفحه اصلی وب سایت رسمی فرش کاشانه انواع فرش ماشینی کاشان را در بهترین کیفیت و بافته شده با الیاف ترک و آلمانی همراه با قیمت فرش ماشینی کاشان مشاهده کنید . وب سایت فرش کاشانه مکانی به منظور دسترسی هم میهنان عزیز تمامی مدل فرش های ماشینی کاشان بوده که با حذف واسطه و دلالانی که در این زمینه فعالیت دارند ، خرید شما عزیزان مستقیم از کارخانه فرش کاشان صورت خواهد گرفت.

نـظـرات کاربران
دیگر مقالات کاربردی
•  بهترین قیمت فرش
•  قوانین و مقررات خرید فرش
•  ارسال رایگان و سریع فرش
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  خدمات کاشانه فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه