خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

جستجوی فرش براساس رنگ

رنگ فیلی فرش چیست؟

فیلی در فرش ماشینی چه نوع رنگی است؟

انتخاب بهترین رنگ فرش در بین انواع رنگ فرش ماشینی با توجه به سلایق و فاکتور های مشتری در خرید فرش از مهم ترین دغدغه های هر فرد در هنگام ورود به یک فروشگاه و نمایشگاه فرش است . در گذشته فرش ماشینی تنها در چند رنگ سرمه ای ، کرم و قرمز بافته می شد اما با پیشرفت در زمینه نساجی امروزه بیش از 100 نوع رنگ در تولید فرش ماشینی استفاده می شود . در این مقاله به برسی فرش رنگ فیلی و در آخر به معرفی چندین مدل فرش فیلی رنگ خواهیم پرداخت.

 

فیلی چه نوع رنگی است؟

در نگاه اول به این اسم ( فیلی ) اکثر افراد درک دشواری به این نوع از رنگ دارند اما خوب است بدانید که رنگ فیلی از انواع رنگ نقره ای یا طوسی بوده که در صنعت فرش ماشینی با نام های دیگری اعم از فرش موشی رنگ یا دلفینی نیز به فروش می رسد . رنگ فیلی از دسته رنگ های سرد محسوب شده و استفاده از این نوع از رنگ فرش ماشینی در منزل سبب بالا رفتن آرامش روحی می شود . استفاده از مبل و پرده با رنگ های تیره در کنار فرش ماشینی فیلی سبب ایجاد فضایی دلنشین و جذاب شده و دکوراسیون منحصر به فردی را برای علاقه مندان به این رنگ به ارمغان خواهد آورد.

 

رنگ فیلی از دسته رنگ های پرفروش

تا اینجا با تعریف جامعی از رنگ فیلی آشنا شدیم ، خوب است بدانید که فرش فیلی پس از سرمه ای و کرم جایگاه سوم را از نظر فروش در سال به خود اختصاص داده و به عنوان پرفروش ترین رنگ فرش ماشینی نیز شناخته می شود . از دلایلی که این نوع از رنگ فرش ماشینی مشتری را در نگاه اول به سمت خود می کشد می توان گفت : این نوع رنگ به دلیل آنکه طیف رنگی تیره و هم روشن را در خود جای داده ، همخوانی راحت تری را نسبت به دیگر وسایل منزل پیدا می کند و ست کردن آن با مبل و پرده را دشوار نمی کند.

از آنجایی که فرش ماشینی فیلی رنگ از دسته های برتر از نظر رنگ در فرش ماشینی محسوب می شود ، اکثر مدل فرش های ماشینی پرفروش در بازار نیز با این رنگ بافته می شوند که در ادامه به معرفی چندین مدل فرش فیلی جدید و پرفروش کاشان خواهیم پرداخت:

 

مدل فرش های فیلی رنگ پرفروش در بازار

تمامی مدل فرش های نام برده در این قسمت را می توانید با کلیک بر روی فرش فیلی ، همراه با قیمت و عکس فرش فیلی رنگ مشاهده کنید.

 

1- فرش مدل هالیدی فیلی : فرش ماشینی طرح هالیدی به عنوان پرفروش ترین فرش ماشینی از زمینه ای خلوت اما بسیار زیبا برخوردار بوده که از ابتدا تا به امروز با رنگ فیلی شناخته می شود . فرش هالیدی در تمامی دسته بندی های 700 ، 1000 و 1200 شانه بافته شده و آماده عرضه به مشتریان عزیز خواهد بود.

2- فرش طرح بهشت فیلی : فرش کاشان طرح بهشت یا همان طرح ناردون از طرح های محبوب در دسته بندی فرش های 700 شانه کاشان بوده که استفاده از رنگ فیلی در این طرح نمایی جذاب تر را به فرش داده است.

3- فرش مدل افشان کیمیا سعادت فیلی : علاقه مندان به طرح های افشان با دیدن این طرح از فرش ماشینی 1200 شانه بدون شک مجذوب شده و در نگاه اول به زیبایی طراحی و رنگ آمیزی این طرح فرش افشان فیلی پی خواهند برد.

4- فرش طرح گلپری فیلی : فرش ماشینی طرح گلپری از جدیدترین فرش های ماشینی موجود در بازار بوده که طراحی مانند فرش های خشتی و چهار فصل دارد.

5- فرش مدل نیلا فیلی : فرش جدید سال طرح نیلا از دیگر طرح های پرفروش موجود در بافت 700 شانه بوده که شامل یک ترنج و طراحی بینظیری می باشد.

6- فرش طرح شهیاد فیلی : فرش ماشینی مدل شهیاد تولیدی نفیس و ارزشمند از صنایع فرش کاشان به حساب می آید و در سال گذشته رکورد بیشترین فروش فرش ماشینی را در بین فرش های 700 شانه به خود اختصاص داد.

 

تمامی طرح های معرفی شده در این مقاله تنها بخشی از 100 ها مدل فرش فیلی رنگ موجود در وب سایت فرش ماشینی کاشانه بوده که شما عزیزان می توانید با ورود به صفحه اصلی وب سایت فرش کاشانه از قسمت منوی سایت دیگر محصولات این شرکت را همراه با قیمت فرش فیلی و عکس مشاهده کنید.

نـظـرات کاربران
دیگر مقالات کاربردی
•  شماره حسابهای فرش کاشانه
•  بهترین قیمت فرش
•  سفارش فرش در ابعاد دلخواه
•  راهنمای ثبت سفارش فرش
•  پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه